Barbaric: The Golden Hero

Ücretsiz Savaş Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.97 MB
  • Version 1.1.00
  • Dil İngilizce
  • Firma Upopa Games
Efsanevi mücadeleler vererek kulenin en tepesine ulaşmaya çalışın.

 Barbaric: The Golden Hero, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Altın çalmayı temel alan oyunda efsanevi işler gerçekleşiyor.

 Canavarları ve yaratıkları parçalayarak ilerlediğimiz oyunda birbirinden efsanevi mücadeleler gerçekleşiyor. Epik bir macera oyunu olan Barbaric: The Golden Hero, güçlü bir savaşçı olmanızı sağlıyor. Zindanlardan altın çaldığınız oyunda birbirinden zorlu bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Günü kurtarıp kahraman olabileceğiniz oyunda onlarca zorlu düşman sizleri bekliyor. Güçlerinizi yükseltebileceğinizi oyunda aynı zamanda yeni ögeler keşfedebilir ve silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Kulenin en tepesine ulaşmaya çalışmanız gerekiyor. Zorlu bölümleri geçerek yüksek skorlar elde etmeli ve barbarlığınızı göstermelisiniz. Slow motion gibi efektif animasyonlara da oyunda sahip olabilirsiniz. Oldukça heyecanlı bir savaş oyunu olan Barbaric: The Golden Hero sizleri bekliyor. Bağımlılık yapıcı etkisiyle asla bırakamayacağınız bir oyun olduğu söylenebilir.

 Barbaric: The Golden Hero oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Barbaric: The Golden Hero indir